+90 0212 987 20 01 www.inveoportfoy.com info@inveoportfoy.com

İşimiz Hakkında

Biz Kimiz

Inveo Portföy %100 Inveo Yatırım Holding iştirakidir. 30 yıllık sermaye piyasaları deneyimi ile Inveo Portföy uzman kadrosuyla Sermaye Piyasası Kanunu ve ilgili mevzuat hükümleri çerçevesinde sermaye piyasası araçlarından oluşan portföyleri yatırımcılarla portföy yönetim sözleşmesi yapmak suretiyle ve vekil sıfatı ile yönetmektir. Inveo Portföy faaliyete başladığı 2008 yılından bu yana geniş ürün yelpazesi ile yatırım fonları ve özel portföy yönetim hizmeti vermektedir.

Genel Müdürün Mesajı

Inveo Portföy ailesi olarak, yatırım yolculuğunuzda sizlerle başarılı bir işbirliği kurmak, birlikte büyümek ve sizlere değer katmak için buradayız.

Deneyimli ekibimiz, teknolojik alt yapımız ile portföy yönetimi ve yatırım fonları alanında faaliyet gösteren bir kuruluş olarak, geniş ürün yelpazemiz ile hizmet veriyoruz. 2008 yılından bu yana, siz değerli yatırımcılarımızın finansal ihtiyaçlarını karşılamak ve yatırım hedeflerine ulaşmalarına destek olmak için büyük bir özveriyle çalışıyoruz.

Inveo Portföy'ü farklı kılan özelliklerden biri de finans sektöründe 360 derece hizmet sunan bir ekosistemin parçası olmasıdır. Inveo Yatırım Holding çatısı altında Gedik Yatırım, Misyon Yatırım Bankacılığı ve Inveo Portföy olarak birlikte hareket ediyor, birbirimize güç katıyoruz. Bu sinerji sayesinde hem bireysel hem kurumsal yatırımcılarımız için kapsamlı çözümler sunuyoruz.

30 yılı aşkın süredir finans sektöründe köklü bir geçmişe sahip, hizmet odaklı bir kültürden gelen deneyimimizle, yatırımcı ihtiyaçları ve memnuniyetini her zaman önceliğimiz olarak benimsedik. Yatırım fonları ve portföy yönetimi alanında, geleneksel yöntemlere yenilikçi bir bakış açısı katıyoruz. Küresel gelişmeleri yakından takip ederek, modern finansal yöntemleri işimizin temel bir parçası haline getiriyoruz. Teknoloji ve dijital çözümler, uzmanlığımızın ayrılmaz bir parçasıdır ve güncel trendleri yakalamak için iş yapış şeklimizi sürekli geliştiriyor ve iyileştiriyoruz.

Ortaya koyduğumuz vizyonumuza bağlı olarak sürdürülebilir ve rekabetçi getirilere odaklanırken, aynı zamanda risk yönetimi konusunda modern ve ileri teknolojileri kullanarak yatırımlarınıza değer katmayı ve büyütmeyi hedefliyoruz.

 

Kubilay Özalp
Yatırımlarınıza değer katmak için sizi Inveo Portföy ailesinin bir parçası olmaya davet ediyorum.
Kubilay Özalp
Genel Müdür

Vizyonumuz

Yatırım fonları, bireysel portföy yönetimi ve tüm kolektif yatırım araçları alanında banka dışı portföy yönetimi şirketleri arasında öncü ve lider konumda olmak.

Misyonumuz

Yatırımcılarımızın uzun vadeli finansal hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için aktif portföy yönetimi ile değer katmaktır. Bunu yatırım stratejilerimizle, değerlerimize ve yatırım ilkelerimize bağlı kalarak ve çalışanlarımıza kariyerlerinde fırsatlar sunarak başarıyoruz.

Felsefemiz

  • Doğru ve dürüst olanı yaparak yatırımcılarımıza öncelik vermek
  • Uzun vadeli düşünmek,
  • Rasyonel kararlar ile yatırım mükemmelliğinin kararlarımızı yönlendirmesi gerektiğine inanmak,
  • Ortak hedeflere ulaşmak için birlikte çalışmak,
  • Ekip çalışması ve etkili iletişim ile teşvik eden, destekleyici bir çalışma ortamı yaratmak,
  • Yatırımcılarımızın ve çalışanlarımızın menfaatine uygun hareket ettiğimizden emin olarak mükemmeliğe ulaşmak,
  • Sürekli iyileştirme ve yenilikçi yaklaşımlar ile değişen koşullara uyum sağlamak için esnek kalmak.
alt